publiczna szkola podstawowa w popielowie
psppopielow   psppopielow   psppopielow   psppopielow   psppopielow
publiczna szkola podstawowa w popielowie

Jesteś tutaj: Start  >  Sukcesy sportowe i nie tylko....

psppopielow  Sukcesy sportowe i nie tylko....

Sukcesy sportowe i nie tylko…w roku szkolnym 2012/2013

 

  1. Rozgrywki w piłkę nożną o Puchar Donalda Tuska.
  2. Finał powiatowy w indywidualnych biegach przełajowych  w Prószkowie: Julia Slotta - I miejsce, Justyna Chudzik - II miejsce, Marcel Sluga - II miejsce.
  3. Udział w Finale Wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych
    w Lasocicach.  
  4. Finał powiatowy w biegach sztafetowych w Prószkowie - dziewczęta - II miejsce, chłopcy – III miejsce.
  5. Mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej w Popielowie - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce.
  6. Mistrzostwa gminy w piłce ręcznej  w Popielowie - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - II miejsce.
  7.  Finał powiatowy  w piłce ręcznej  w Popielowie - dziewczęta - II miejsce.
  8. Mistrzostwa gminy w "Dwa ognie" w Popielowie - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - II miejsce.
  9. Półfinał powiatowy w "Dwa ognie" w Niemodlinie - dziewczęta - II miejsce.
  10. Finał powiatowy w "Dwa ognie" w Jełowej - dziewczęta - IV miejsce.
  11. Mistrzostwa gminy w "Małym Olimpijczyku" w Popielowie - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce.
  12. Mistrzostwa gminy w koszykówkę w Popielowie - chłopcy - II miejsce.
  13. Mistrzostwa gminy w tenisa stołowego w Popielowie - Michał Wojtas - I miejsce, Marcel Sluga - III miejsce, Iza Lyga - II miejsce.
  14. Mistrzostwa powiatowe w indywidualnym turnieju tenisa stołowego               w Niemodlinie – Rafał Kozubek – III miejsce.
  15. Udział w Finale Wojewódzkim w indywidualnym turnieju tenisa stołowego w Brzegu Rafała Kozubka.
  16. Półfinał powiatowy w koszykówkę dziewcząt w Chróścinie Opolskiej – II miejsce.
  17. Finał powiatowy w koszykówkę dziewcząt w Tarnowie Opolskim – III miejsce.
  18. Mistrzostwa gminy w turnieju pożarniczym ,,Młodzież zapobiega pożarom „ w Popielowie – Julia Filipp – III miejsce
  19. Mistrzostwa powiatowe w turnieju pożarniczym ,,Młodzież zapobiega pożarom „ w Niemodlinie – Julia Filipp – V miejsce
  20. Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt szkół wiejskich  LZS                w Kamienicy – I miejsce.
  21. Finał wojewódzki  w piłce ręcznej dziewcząt szkół wiejskich    LZS                w Dobrzeniu Wielkim – II miejsce.
  22. Półfinał wojewódzki w koszykówce  dziewcząt szkół wiejskich  LZS                w Korfantowie – II miejsce.
  23. Mistrzostwa gminy w piłce nożnej w Popielowie - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - III miejsce.
  24. Mistrzostwa gminy  w BRD w Popielowie – I miejsce drużynowo.
  25. Mistrzostwa powiatowe  w BRD w Opolu – V miejsce.
  26. Wiosenne biegi przełajowe pn. ,,  Zachowaj trzeźwy umysł” w Kup-   Julia Wolniaczyk – III miejsce, Krzysztof Gołębicki – III miejsce,                             Justyna Chudzik – I miejsce, Aleksandra Gruszka – II miejsce,                    Julia Filip - II miejsce.

   27.   Mistrzostwa Powiatowe w indywidualnej LA SZS w Opolu – Justyna Chudzik (300m)  – II miejsce,  Ewelina Sobolewska (pchnięcie kulą)  -  IV miejsce, Krzysztof Gołębicki (1000m) – III miejsce, sztafeta   dziewcząt 4 x 100m – III miejsce.  

   28.   Udział Justyny Chudzik w finale wojewódzkim w indywidualnej LA SZS w Kędzierzynie – Koźlu na 300m.

   29. Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Podstawowych – finał wojewódzki:

- Julia Slotta – 1000m – IIIm,

- Natalia Bartha  - 600m – IIIm,

- Julia Wolniaczyk  - 600m – IVm,

- Marcel Sluga – 1000m – IVm,

- sztafeta szwedzka dziewcząt – Im.

             

 

 

♣       ♣       ♣


 

Sukcesy sportowe  i nie tylko... w roku szkolnym 2011/2012

  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

 

  • I miejsce w gminie w halowej piłce nożnej

 

  • II miejsce w powiecie w drużynowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt

 

  • I miejsce w gminie w siatkówce

 

  • I miejsce w gminie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 

  • IV miejsce w powiecie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 

  • Mistrzostwa powiatowe w SZS w LA:

- I miejsce Adrian Kania na dystansie 1000 m

- II miejsce Stanisław Chudzik na dystansie 1000 m

 

♦    ♦   ♦

 

 

XX Jubileuszowe Biegi Uliczne Dzieci i Młodzieży 2010


Julia Slotta (I kl.) - I MIEJSCE

 

 


                                                       Marcel Sluga (II kl.) - I MIEJSCE





Marek Smyk (IV kl.)    - I MIEJSCE


 


                                                   Dominik Slotta (VI kl.) - I MIEJSCE

 

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘC

 

 


JAK SMAKUJE ZWYCIĘSTWO ?

O tym przekonać się mogli nasi uczniowie podczas VII Wiosennych Biegów Przełajowych w Kup, które odbyły się 23 kwietnia 2010r.


  • Patryk Gamrot (kl. V)       - II miejsce
  • Alicja Wolniaczyk (kl. V)  - V miejsce
  • Marek Smyk (kl. IV)        - III miejsce
  • Adrian Kania (kl. IV)       - VI miejsce
  • Patrycja Jeruszko (kl. IV) - V miejsce
  • Diana Giesa (kl. III)       - III miejsce
  • Laura Wyga (kl. III)       - VI miejsce
  • Marcel Sluga (kl. II)       - I miejsce
  • Julia Slotta (kl. I)          - I miejsce
  • Dominik Slotta (kl. VI)   - I miejsce

    Drużynowo nasza szkoła zajęła wysokie II miejsce.
    Dominik Slotta odebrał dyplom i piękny puchar.








  1. FINAŁ WOJEWÓDZKI W TURNIEJU DRUŻYNOWYM W TENISA STOŁOWEGO
    W DALACHOWIE - CHŁOPCY - II MIEJSCE




  2. MISTRZOSTWA GMINY W TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO W POPIELOWIE - I MIEJSCE





  3. WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR PREZESA WSZS I PREZESA OZTS:


    INDYWIDUALNIE: MAGDA KOZUBEK - II MIEJSCE
                             PATRYK GAMROT  - IV MIEJSCE

    DRUŻYNOWO:   CHŁOPCY (KL. V-VI) - II MIEJSCE
                           DZIEWCZĘTA (KL IV I MŁ.) - III MIEJSCE




  4. PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W POPIELOWIE - CHŁOPCY - I MIEJSCE





  5. PÓŁFINAŁ POWIATOWY W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH
    - CHŁOPCY - III MIEJSCE





  6. GMINNY TURNIEJ POŻARNICZY "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" W POPIELOWIE:
    - ROKSANA KANSCZYK  - II MIEJSCE
    - MATEUSZ KILIMIAK    - IV MIEJSCE
    - ALICJA WOLNIACZYK - V MIEJSCE




  7. POWIATOWY TURNIEJ POŻARNICZY "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" W ZAGWIŹDZIU
    - ROKSANA KANSCZYK - II MIEJSCE





  8. FINAŁ POWIATOWY W TURNIEJU DRUŻYNOWYM W TENISTA STOŁOWEGO W POPIELOWIE - CHŁOPCY - I MIEJSCE





psppopielow
 
Górastrzalka
psppopielowPubliczna Szkoła Podstawowa w Popielowie
ul. Powstańców 14
tel. 77 4692 026
fax. 77 4692 026
psp.popielow@popielow.pl
psppopielow Start  |  psppopielow Sala Sportowa  |  psppopielow Mapa Strony  |  psppopielow Kontakt  |  psppopielow Polityka cookies
 
psppopielow psppopielow psppopielow
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie WEBSONAL